Vítáme Vás na stránkách Běhu přes Městskou horu

O pohár Města Berouna   27.ročník 24.4.2010 Beroun

Hlavní sponzoři: Rückl crystal a.s.Nižbor

Komfort styl s.r.o. Beroun

MPK Invest s.r.o. Stašov

Pořadatel:atletický oddíl TJ Lokomotiva Beroun

V roce 2009 byl Běh přes Městskou horu součastně jako středočeský KP v přespolním běhu všech kategorií. Závodu se zúčastnilo rekordních 214 závodníků. Věříme, že se i v letošním roce setkáme s hodně závodníky a že se jim budou naše tratě líbit. Všem přejeme krásně prožité dopoledne na Berounské Městské hoře a hodně sportovních zážitků.

Nejlepší výsledky oddílu atletiky TJ Lokomotiva Beroun o.s. v roce 2009:

Družstvo mužů udrželo II.ligy i pro rok 2010 i bez baráže, když obsadili 6.místo.

Družstvo dorostenek se stalo Krajskými přebornicemi a postoupily přes semifinále MČR(obsadily 3.místo) až do finále, kde jim patřila pátá příčka.

Mladší žáci a mladší žákyně se probojovali do finále Středočeského kraje, kde žáci obsadili 7 místo a žákyně byly o dvě příčky lepší.

Náš oddíl měl i několik účastí v Mezistátních závodech:

Irena Šedivá obsadila na Mezistátním utkání ČR-Maďarsko-Slovensko 1.místo v hodu oštěpem a 3.místo v disku. Na MS do 17 let obsadila v oštěpu 16.místo a na Evropském festivalu olympijských nadějí ve Finsku skončila v oštěpu výkonem 45,70 m na 7.místě.

Jan Boček na MS v běhu do vrchu obsadil 38.místo.

Jarmila Gregovská na Mezistátním utkání ČR A-CR B-Slovensko 4.místo v běhu na 600 m.

Antonín Klika zvítězil v silniční desítce v Monaku.

Při mezinárodních a MČR  závodech získali naši svěřenci celkem 4 zlaté, 3 stříbrné a 3 bronzové medaile.Dále pak dalších 15 umístění do 6.místa.

Z Krajských přeborů jsme si přivezli 21 zlatých, 15 stříbrných, 14 bronzových medailí a dalších 38 umístění do 6.místa. Více o našem oddíle naleznete na internetových adresách http://berounsketygrice.wgz.cz/ a http://berounstiatleti.wgz.cz/

---------------------------------------------------------------------------------